Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 11 do 17-11-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00  
50 min

ABT

Ewelina Podlecka

Duża Sala

         
08:00      
50 min

TRX + KETTLEBELL

Marcelina Augustyn

Mała Sala

     
09:00    
55 min

LES MILLS BODYPUMP

Marcelina Augustyn

Duża Sala

 
50 min

FULL BODY WORKOUT

Klaudia Matusik

Duża Sala

50 min

TBC

Łukasz Tereszko

Duża Sala

50 min

PŁASKI BRZUCH

Karolina Kucharczyk

Duża Sala

10:00        
50 min

STRETCHING

Klaudia Matusik

Duża Sala

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Łukasz Tereszko

Duża Sala

50 min

FULL BODY WORKOUT

Karolina Kucharczyk

Duża Sala

16:00    
50 min

PŁASKI BRZUCH

Marcelina Augustyn

Duża Sala

50 min

MiniBand Workout by DECATHLON

Paweł Kordek

Duża Sala

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kinga Sokół

Duża Sala

   
17:00  
50 min

FULL BODY WORKOUT

Monika Nasienniak

Duża Sala

50 min

JOGA

Agnieszka Korczyńska

Mała Sala

50 min

KETTLEBELL

Karolina Ciurka-Baster

Mała Sala

55 min

LES MILLS BODYPUMP

Kinga Sokół

Duża Sala

   
 
50 min

KETTLEBELL

Karolina Ciurka-Baster

Duża Sala

50 min

STEP FUNKCJONALNY

Paweł Kordek

Duża Sala

 
17:30    
50 min

SPINNING WYTRZYMAŁOŚĆ

Robert Waszkiewicz

Sala Spinning

       
18:00  
55 min

LES MILLS BODYPUMP

Katarzyna Majewska

Duża Sala

50 min

FULL BODY WORKOUT

Karolina Ciurka-Baster

Duża Sala

50 min

PILATES

Paweł Kordek

Duża Sala

50 min

FULL BODY WORKOUT

Kinga Sokół

Duża Sala

ZASTĘPSTWO

   
50 min

PILATES

Monika Nasienniak

Mała Sala

50 min

STRONG BY ZUMBA

Katarzyna Bochenek

Mała Sala

50 min

TRX

Karolina Ciurka-Baster

Mała Sala

 
18:30    
50 min

SPINNING SIŁA

Robert Waszkiewicz

Sala Spinning

 
50 min

SPINNING WYTRZYMAŁOŚĆ

Robert Waszkiewicz

Sala Spinning

   
19:00  
50 min

TBC

Karolina Zawadzka

Mała Sala

50 min

ABT

Karolina Kucharczyk

Duża Sala

50 min

ABT

Anna Rosiak

Mała Sala

50 min

PŁASKI BRZUCH

Kinga Sokół

Duża Sala

ZASTĘPSTWO

   
50 min

ZUMBA

Alicja Turczyńska-Bryl

Duża Sala

 
50 min

SALSATION

Paweł Misiak

Duża Sala

 
19:30        
50 min

SPINNING INTERWAŁ

Robert Waszkiewicz

Sala Spinning

   
20:00  
50 min

MiniBand Workout by DECATHLON

Karolina Zawadzka

Duża Sala

50 min

SALSATION

Angelika Smoleń

Duża Sala

50 min

LES MILLS BODYPUMP

Anna Rosiak

Duża Sala

     
   
50 min

PILATES + STRETCHING

Katarzyna Bochenek

Mała Sala

← →